Justin dělal rozhovor pro NEW Magazine

9. října 2011 v 7:12 | Verrry Justin Bieber |  Justin Bieber News
Našla jsem jeden úžasný rozhovor, který Justin nedávno poskytl pro NEW Magazine. Rozhodla jsem se, že vám ho celý přeložím, protože ten rozhovor je opravdu nádherný a také tam Justin mluvil opravdu hezky o Seleně. ;)
Romeo Beckham chtěl pojmenovat svoji malou sestřičku Harper po tobě. Jak jses cítil?
Viděl jsem to na Twitteru Victorie a bylo to skvělé. Nakonec svoji dceru pojmenovali po postavě v Selenině show, takže možná svoje další dítě nechají pojmenovat po mně!

Děti Beckhama jsou tvoji fanoušci. Poslal jsi jim kytary a osobně jsi se s nimi i setkal. Jaké to bylo?
Jo, jsou to skvělé děti. Selena a já jsme se s nimi setkali na Teen Choice Awards a byli opravdu v pohodě. Musím Davidovi říct, že až budu mít volno, přijedu k nim domů a udělám jít zadarmo soukromý koncert, pokud mi na oplátku dá nějaké soukromé lekce ve fotbale!
Byli jste už také pozváni na večeři?
Ne, ale pozvali nás (mě a Selenu) na oběd.
Jak to vypadá se Selenou?
Opravdu dobře. Oba máme hodně práce, ale minulý měsíc jsme si oba dva udělali volno a bylo to opravdu úžasné, trávili jsme spolu většinu času a podnikali jsme prostě normální věci, jako jít na pláž nebo večeři.
Co se ti líbí na Seleně?
Každý vidí, že je opravdu krásná a to je vážně skvělé, ale je toho mnohem více. Vždy mě rozesměje a dostane mě svými vtipy. Má také silné rodinné zázemí. Oba jsme žili v neúplných rodinách, protože jsou naši rodiče rozvedení a díky tomu nám to dává hodně společných zkušeností do života.
Kdy hodláte začít spolu žít?
Pro tuto chvíli jsme oba velmi zaneprázdněni. Většinu roku oba žijeme po hotelových pokojích. Ona může být na jedné straně světa a já zase můžu být na straně druhé. Jsme jen mladý pár, který chce co nejvíce času trávit společně.
Řekl by jsi, že jsi opravdu zamilovaný?
Nemohl bych být s člověkem, ke kterému necítím lásku.

Kdy se chystáte se vzít?
Nedokážu říct kdy, ale rozhodně se nechci ženit příliš starý. V tomto odvětví, lidé podnikají věci, jako je manželství a děti až později, ale to jsou přece ty nejdůležitější věci.
Nedávno jsi řekl, že by jsi chtěl mít děti ve 25 letech. Co si o tom myslí Selena?
Opravdu bych byl rád mladým otcem, dokonce i mé první dítě, které bych chtěl mít ve 25 letech, by mi ještě určitě dalo dostatek času soustředit se na svou kariéru. Selena miluje děti, opravdu to s nimi skvěle umí.
Chceš se ženit ještě předtím, než budeš mít děti?
Ano. Vím, že žijeme v moderním světě, ale je to příjemný způsob, jak začít dělat tyto věci. Jsem velmi tradiční v tom směru. Nejprve chci svatbu a až pak chci děti.
Ty a Selena jste si vzájemnou konkurencí v kategorii Biggest Fans na MTV Europe Music Awards. Jste soutěživí?
Jsme soutěživí, ale nehrajeme proti sobě. Oba navzájem úplně podporujeme kariéru toho druhého. Jestli vyhraje ona, budu stejně nadšený, protože vím, že by to cítila stejně, kdybych vyhrál já.
Slyšeli jsme, že jsi fanouškem Cheryl Cole. Proč ji máš tak rád?
Pokaždé, když jsem ji potkal, vždy na mě působila velmi mile. Ona je opravdu skvělá. Líbí se mi i jako hudební umělec, ona je velmi talentovaná.

Myslíš, že hlasem je to ideální žena?
Ona je opravdu žhavá, ale ještě důležitější je to milý člověk, takže asi ano.
Cheryl v poslední době zaznamenala některé scény s Cameron Diaz a Jennifer Lopez na nadcházejícím filmu Hollywoodu. Myslíš si, že dokáže prorazit i jako herečka?
Myslím, že může být také i skvělá herečka. Nová generace se obvykle také tak chová, zpívá a prezentuje stejně tak a Cheryl se v ničem neliší. Pokud chcete být dívkou Hollywoodu musíte umět především skvělě zpívat a věřím, že prorazíte stejně tak, jako Cheryl.

Jak si myslíte, že se bude dařit tento rok soutěži X Factor (Velká Británie), když tam nebude Cheryl?
Měl jsem trochu strach, že to bez ní a Simon [Cowell] nebude ono, protože bez Simon by soutěž přece nedošla tak daleko.Talent byl opravdu velký a noví porotci spolu pracovali jako opravdový tým. Byl to opravdu velký krok, když se k nim také připojila Kelly [Rowland], která soutěži opravdu něco skvělého dodala.

Kdo je tvůj nejoblíbenější porotce v soutěži v letošním roce?
Kelly je opravdu ohromující, byla také součástí větší skupiny dívek na světě a proto jsem přesvědčen, že právě ona je podle mě jedním z nejlepších porotců soutěže. Také se mi líbí Gary [Barlow], který podle mě převzal roli Simon [Cowell] velmi dobře.

Máš také nějakého oblíbeného soutěžícího?
Dívky tam jsou letos opravdu vynikající. Například Janet [Devlin] je velmi dobrá.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Miluješ Justina?

Ano
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama