Březen 2012

Pozastavení!!!

18. března 2012 v 21:53 | Verry JB Bieber |  Justin Bieber News
Ahoj lidičky moc se omlouvám ale musím zastavit blog protože na něj nemam čas urtřitě se vrátím!!!!

A prosím aby si me aff nemazaly.


Justin, Sel a jeho prarodičena procházce ve Floridě - 10.3.'12

11. března 2012 v 22:38 | Verry JB Bieber |  Justin and Selena

Justin si dal pauzu od nahrávání a šel trávit čas se soví přítelkyní, Selenou Gomez a jeho prarodičemi vyrazili za sluncem v odpoledne v St Petersburg, FL
Vyrazily si na pobřeží Atlantského oceánu a zároveň na rybářskou loď.

Personal Photo #185

10. března 2012 v 13:17 | Verry JB Bieber |  Justin Bieber News
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Personal Photo #184

9. března 2012 v 18:34 | Verry JB Bieber |  Justin Bieber News
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Podrobnosti o oslavě Justinových 18. narozenin

7. března 2012 v 18:34 | Verry JB Bieber |  Justin Bieber News
Justin a jeho přátelé si opravdu užili hodně zábavy na oslavě Justinových narozenin. Na jedné stránce se objevily další detaily z oslavy.
Podívejte se na článek, který napsali:
Justin a jeho přátelé v pátek ukázali své talenty a jejich přednosti na oslavě narozenin plné celebrit v Beverly Wilshire Hotel. Zdroj, který byl na oslavě řekl, že se v průběhu oslavy uskutečnila i taková menší taneční soutěž. Mezi soutěžícími byli kromě Justina např. Madison Pettis, Willow Smith, Cody Simpson, Ashley Tisdale a nebo Jaden Smith.
A asi vás zajímá, kdo asi tak vyhrál, že? Podle zdroje: "Přátelé samozřejmě Justina nechali vyhrát, protože to byli jeho narozeniny." A zdroj dodal, že: "Jaden je opravdu skvělý tanečník a pravděpodobně by vyhrál, kdyby to nebyli Justinovi narozeniny. Všichni tančili dobře, všichni byli velmi milí a tanec si vážně hodně užívali."
Hosté také pozdravili Carly Rae Jepsen (která nedávno podepsal smlouvu s Justinem v nedávné době) a dokonce měla možnost na oslavě zazpívat její známý hit ''Call Me Maybe.''
Taio Cruz na oslavě také vystoupil se svým hitem. "Vzal si mikrofon, když DJ začal hrát hudbu jedné z písně a začal zpívat s celou kapelou," uvedl zdroj.

Justin: ''Doufám, že si s albem Believe získám respekt'' a zároveň potvrzuje turné!

6. března 2012 v 19:43 | Verry JB Bieber |  Justin Bieber News
Justin vydá své album "Believe" již v letošním roce a také doufá, že bude moci rozšířit svou fanouškovskou základnu. Samozřejmě, Justinovou první prioritou je, aby se album líbilo především jeho aktuálním fanouškům, ale zároveň si chce získat nějaké další fanoušky z okolí. Spousta lidí je předsvědčena, že Justin může dělat hudbu, která potěší každého z veřejnosti...
"Opravdu nelze čekat nic stejného z mého alba, jako z předchozích. Je to opravdu něco jiného," řekl Justin pro MTV News. "A tohle je úplně něco nového, není to totéž. Přál bych si, aby songy z alba hráli v rádiu a lidé je slyšeli. Je to pro mě opravdu vzrušující, protože jsem schopen se dostat někam úplně jinam a chci svým fanouškům ukázat, že mám co dočinění s nimi a zároveň chci oslovit i jiné lidi, kteří by chtěli poslouchat moji hudbu. Možná, že si moji novou hudbu zamilují."
"Nechci přijít o některé z mých současných fanoušků," pokračoval. "Nechci přijít o žádné lidi z mých fanoušků. Jen se zároveň snažím si získat další nové fanoušky a myslím, že právě tohle, je ten nejlepší způsob, jak to udělat. Do toho všeho se stávám dospělým a ztrácím některé mé fanoušky. Díky albu můžu získat lepší fanoušky, kteří mě neopustí jen kvůli dospívání. Vyvíjím se a chci si získat respekt u více lidí."
Justin má naplánováno vydat singl ''Boyfriend'' na 26. března a řekl, že jistě potěší nejvěrnější fanoušky...
"Toto nové album je šílené. Strávil jsem na něm hodně času a snažil jsem se být kreativní, hodně psát a s nadšením jsem se zapojil do všeho, co bylo potřeba. Toto album je náhráno od srdce," vysvětloval o vydání alba. "Doufám, že všem mým fanouškům a všem mým Beliebers se bude líbit. Věřte, že existuje tolik různých písní a tak mnoho různých stylů. Hudba je velmi univerzální a zábavná. Můj první singl bude úžasný...všichni ho budou milovat."
A i když je Justin stále ještě daleko od jeviště, potvrdil, že album také představí na turné. "Já nevím, jestli to bude jen 'BelieveTour','' řekl. "Já ještě opravdu nevím, opravdu netuším. Ale určitě naplánuji nějaké koncerty pro album. Tohle je už na 100 procent jistý,'' dokončil Justin.

Justin Bieber- exkluzivně pro MTV . Ano, změnil jsem se, ale ne k horšímu",

4. března 2012 v 22:53 | Verry JB Bieber |  Justin Bieber Articles
Ve čtvrtek (1. 3. 2012), když Justin oslavil své 18. narozeniny, udělal na počest této příležitosti pro MTV News speciální rozhovor. Justin totiž odpovídal na otázky fanoušků speciálně pro MTV. Beliebers chtěli vědět vše od jeho životních plánů až po všechny věci, které se změnily od doby, kdy se stal slavným.

Personal Photo #183

4. března 2012 v 22:49 | Verry JB Bieber |  Justin Bieber Photos
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Fotky z Justinové narozeninové oslavy - 1. 3. '11

3. března 2012 v 10:49 | Verry JB Bieber |  Justin Bieber Happy Birthday
Ve čtvrtek 1. března byl velmi důležitý den pro mnoho lidí, zejména pro Justina, jeho rodinu, blízké přátele a samozřejmě pro jeho fanoušky.
Justin dostal mnoho dárků, blahopřání a mnoho věnované lásky, kterou obdržel od každého.
Na internet unikla již jedna fotografie z Justinové narozeninové oslavy. Fotografie je pořízena ze slavnostní večeře s Justinovou rodinou. To, co vidíme na obrázku níže je, že tato večeře byla plna velkých emocí, jak se dívali na video, kde se postupně objevovali fotografie malého Justina až po současnost. Video zahrnovalo téměř všechny důležité chvíle a momentky Justina, jak už při samotném narození, tak i při stěhování a zahájené kariéry. Podle zdrojů, byli všichni s oslavou velmi spokojeni a se vším.
imagebam.com

Další fotky. Vypadá to, že oslava nebyla pouze v kruhu rodinném. A nebo byla prvně menší oslava s rodinou a poté s Justinovými přáteli. Každopadně na fotkách můžete vidět např. Selenu a nebo Justinového DJ, DJ Tay James. Na jedné z fotek jsem dokonce zahlédla i Codyho Simpsona.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com